Soutěž o knihu Matoucí encyklopedie českého básníka a humoristy Saši Gr

SOUTĚŽ BYLA VYHODNOCENA  A VÝHERCI KONTAKTOVÁNI.

Matoucí encyklopedii českého básníka a humoristy Saši Gr jsme vám již představovali v recenzi. Vizuální podoba s Říhovou Dětskou encyklopedií, kterou si oblíbilo již několik generací čtenářů, není náhodná – autor původně zamýšlel navázat na Říhův odkaz a vytvořit poučný soubor hesel pro děti. Jelikož je však duší humorista, vkrádaly se mu do výsledného textu vtipy, až zjistil, že se text změnil z poučného na humoristický. Výsledek tím neutrpěl, ba naopak kniha získala přidanou hodnotu v podobě bránicimučícího vtipu.

O Matoucí encyklopedii si můžete zasoutěžit. Ve hře jsou dva výtisky, výherce vybereme ze správných odpovědí zaslaných pomocí formuláře níže. Své odpovědi můžete zasílat od 17. 11. 2018 do 1. 12. 2018 (do 23:00 hodin, abychom byli přesní). Výhry budou doručeny prostřednictvím služby Zásilkovna na vámi vybranou pobočku v ČR i SR.

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství MLHOVINA, které Matoucí encyklopedii vydalo.

 

Matoucí encyklopedie

 

Jak vyhrát Matoucí encyklopedii?

  1. „Lajkujte“ stránku L-revue na Facebooku (můžete využít likebox vpravo).
  2. Napište do formuláře níže jméno, pod kterým nás na Facebooku lajkujete.
  3. Zodpovězte soutěžní otázku:

Jak se jmenuje ilustrátor, který vybavil Matoucí encyklopedii svými osobitými kresbami?

 

Zadejte prosím jméno, pod kterým sledujete naši stránku na Facebooku. L-revue můžete sledovat na: https://www.facebook.com/lerevue/
Na tento e-mail vám přijde oznámení o případné výhře.

 

Svou účastí v soutěži vyslovuje soutěžící souhlas se soutěžními pravidly.

 


O nakladatelství

Nakladatelství MLHOVINA vzniklo roku 2016. Zaměřuje se především na vydávání knih z oblasti literatury faktu, publikací pro děti a mládež a regionální literatury. Podporuje původní českou básnickou i beletristickou tvorbu.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.