HumbookFest – knižní festival pro fanoušky young adult

HumbookFest je knižní festival pro fanoušky literatury žánru young adult (jde o knihy pro čtenáře v adolescentním věku), který se koná každoročně na podzim v Praze. Kromě programu se zahraničními i českými autory nabízí bohatý doprovodný program. Pořadatelem festivalu je společnost Albatros Media a. s.

Letošní třetí ročník festivalu se koná 6. října 2018 v Kongresovém centru v Praze. Hlavními tahouny festivalu jsou Sebastien de Castsell, autor knihy Divotvůrce, Sara Raasch, autorka knihy Sníh nebo popel, Claudia Gray, autorka titulu Tisíc kousků tebe, a další čeští i zahraniční spisovatelé knih pro mladé. Podrobný program si můžete prohlédnout na tomto odkaze. V prvním ročníku HumbookFestu jej navštívil i úspěšný spisovatel fantasy Christopher Paolini, autor ságy Odkaz dračích jezdců.

Doprovodný program knižního festivalu čítá například tvůrčí dílnu s Vladimírem Renčínem, Humbook stánek a dílnu,  cosplay soutěž, autogramiády, přednášky na různá témata (jak dělat úspěšný booktube, cestovatelská přednáška, přednáška o cosplay apod.), nechybí komerční stánky partnerů festivalu.

Vstupenky na HumbookFest jsou již v předprodeji, klasická vás vyjde na 449 Kč, VIP na 599 Kč. 

Další potřebné informace naleznete na stránkách festivalu: www.humbookfest.cz 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.