28. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě

28. Podzimní knižní veletrhVe dnech 5. a 6. října 2018 se můžete již tradičně zúčastnit Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě. Mottem veletrhu je tentokrát Století samoty, což odkazuje na sté výročí rozpadu Rakouska-Uherska a vzniku Československa. K této příležitosti na veletrhu vystoupí spisovatelé z následnických zemí habsburské monarchie, přičemž za Česko promluví Jiří Padevět. Kromě toho se můžete těšit na přednášku Martina Hilského na shakespearovské téma a na čtení Michala Viewegha.

Samozřejmostí je množství stánků malých i velkých nakladatelů, kteří přijedou na knižní veletrh představit své knižní novinky i starší publikace. V závěru veletrhu tradičně dávají prodejci na svou nabídku příznivou slevu (často 30 % i více), rozhodně tedy doporučuji zdržet se co nejdéle. Kromě nakladatelství naleznete mezi prodejci i několik antikvářů, vydavatelů audio knih, výtvarníků a dalších zajímavých subjektů.

Na v pořadí dvacátý osmý Podzimní knižní veletrh se vypraví i zástupci naší redakce – po jeho konání se můžete těšit na reportáž.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.